DR SPIL POLSKA
Informację


WWW: https://spil.pl/

Adres: Jana Pietrusińskiego 14

Telefon: 722210988

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-842Specjalizacją firmy SPIL jest budowa placów zabaw, które spełniają zróżnicowane wymagania najmłodszych użytkowników. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać rozmaite potrzeby - dzięki różnorodności atrakcji dzieci o różnych preferencjach i temperamentach mają szansę skorzystać z możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu. Place zabaw zweryfikować można na stronie internetowej: spil.pl, gdzie przedstawione zostały poszczególne konstrukcje i serie estetyczne.

Każdy plac zabaw może zostać zaprojektowany przez inwestora - korzystając z dostępnych konstrukcji i elementów dodatkowych, można stworzyć unikalne kompozycje, które spełnią oczekiwania danej grupy docelowej. Place zabaw są wykorzystywane w przestrzeniach rekreacyjnych oraz w przedszkolach oraz na terenach szkolnych. Ich bezpieczeństwo potwierdzone jest stosownymi certyfikatami.

Dodano: 2019-01-06


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Patrząc na realizację tego producenta placów zabaw jestem pewna, że jego produkty są bardzo profesjonalne i bezpieczne dla użytkowników.
Opublikowane przez: Weronika Czerwińska Data: 2019-06-04 18:26:35 Ocena: 4

FIRMY W POBLIŻUFirma

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

Firma

Rybnik

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Firma

Rybnik

Feeder.pl Grzegorz Szczepański© Copyright 2019 - www.notabene.org.pl