ModraSova
Informację


WWW: http://modrasova.pl/

Adres: Solankowa 64

Telefon: +48 881 350 524

Miejscowość: Inowrocław

Kod pocztowy: 88-100Obecnie wybór warsztatów dla najmłodszych może przyprawiać o zawrót głowy, czego dowodem jest oferta znajdująca się na stronie Modrasova. Warsztat dla dzieci cieszący się ogromnym uznaniem to zajęcia z origami, które uczą dokładności, precyzji manualnej, logicznego myślenia, jak również systematyczności. Jednak na tym ich zalety się nie kończą, ponieważ tworzenie takich układanek rozwija zdolności twórcze maluchów i ma pozytywny wpływ na wyobraźnię przestrzenną. Systematyczne praktykowanie tej sztuki daje możliwość zwiększenia wrażliwości dziecka na otaczający go świat oraz wzbudzenia chęci poznawania przyrody.

Korzystanie z zajęć układania origami ma pozytywny wpływ na osobowość najmłodszych, dlatego też na tego typu warsztaty decyduje się coraz więcej placówek, takich jak przedszkola, szkoły, świetlice, czy też domy kultury. Dobra wiadomość jest taka, że zajęcia te nie wymagają dużych nakładów finansowych, ponieważ jedynymi, niezbędnymi rzeczami są kolorowy papier, stolik, krzesło oraz odrobina cierpliwości.

Dodano: 2019-05-12


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Jeśli chcesz by twoje dziecko rozwinęło drzemiące w nim pokłady kreatywności, to oferta od firmy ModraSova będzie w sam raz. Zachęcam was do zapoznania się z ofertą warsztatów dla dzieci w wieku szkolnym. :)
Opublikowane przez: untede Data: 2019-06-14 15:27:37 Ocena: 5

FIRMY W POBLIŻUFirma

Choceń

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Firma

Aleksandrów Kujawski

Autokasacja U Jacka

Firma

Bydgoszcz

PH PAAK Sp. J. Paczkowscy© Copyright 2019 - www.notabene.org.pl