„MTM” Jędrzej Bukowski
Informację


WWW: http://bukowskimagic.com/

Adres: Wróbla 42

Telefon: +48 606 955 466

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-237Chcielibyście oczarować gości czymś wyjątkowym na Waszym weselu? A co powiecie na magiczny i niebanalny pokaz iluzji, który dla mieszkańców Warszawy i nie tylko przygotowuje Jędrzej Bukowski, znany nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju iluzjonista, który uczył się od najlepszych mistrzów.

Dlaczego warto go zaprosić na uroczystość weselną? Zaglądając na bukowskimagic.com, można dowiedzieć się, że artysta ten potrafi zainteresować swoimi pokazami i rozbawić każdą publiczność, zarówno dzieci, młodzież, jak i ludzi starszych. Swoje widowiska przygotowuje zawsze z największą starannością, dbając o wszystkie detale, zadowolą one nawet najbardziej wymagającego widza. W jego pokazach zawarte są zwroty akcji, które trzymają w napięciu, zaskakują i bawią.

Warto wspomnieć, że nie byłoby tych występów bez magicznych eksponatów i rekwizytów, których artysta ma mnóstwo, stworzył z nich nawet wystawę pt. „Sekrety iluzjonistów”, była ona już oglądana przez wielu wielbicieli magii, także z zagranicy.

Dodano: 2019-03-21


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


FIRMY W POBLIŻUFirma

Wrocław

MOJSZPIEG Michał Dziak

Firma

Świdnica

P.P.H.U "MIGRÓD" Wojciech Mitek

Firma

Wrocław

greentex24© Copyright 2019 - www.notabene.org.pl