SOURCE-IT Warszawa - Serwis komputerowy
Informację


WWW: https://www.source-it.pl/

Adres: Jasielska 38

Telefon: 733567899

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-128Dzięki propozycjom usług świadczonych przez Source-IT można być spokojnym o to, że naprawa pecetów przestanie być kłopotem. Naturalnie w takich sytuacjach zawsze należy zwracać się do specjalistów z rozległym doświadczeniem. Tacy są zatrudnieni w rekomendowanym punkcie. Na tym korzyści się nie kończą, ponieważ do tej pracowni nie przychodzi się ze sprzętem. Wystarczy telefon, a fachowcy odbiorą maszyny pod wskazanym adresem.

Zasięg aktywności obejmuje w zasadzie całą stolicę. Prezentowany serwis komputerowy na Wilanowie w Warszawie również często się pojawia. Nie może być inaczej, ponieważ mieszka tam wiele osób, działają także przedsiębiorstwa czy organizacje. Oznacza to, że funkcjonuje tam wiele komputerów, jakie w rezultacie codziennego użytkowania mogą ulec usterkom. Kiedy się tak stanie, serwisanci poradzą sobie z kłopotem.

Dodano: 2019-02-05


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Pogotowie informatyczne SOURCE-IT to przede wszystkim wysokie standardy obsługi. W razie awarii sprzętu ich serwisanci poradzą sobie z naprawą i przywrócą go do życia. :)
Opublikowane przez: ororat Data: 2019-03-18 14:50:49 Ocena: 3

FIRMY W POBLIŻUFirma

Warszawa

BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Firma

Warszawa

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Firma

Warszawa

MASTER Parkiet© Copyright 2019 - www.notabene.org.pl