ApartZakop.pl
Informację


WWW: https://apartzakop.pl/

Adres: Sienkiewicza 1C

Telefon: 882 708 530

Miejscowość: Zakopane

Kod pocztowy: 34-500Zarządca nieruchomości ze strony internetowej pod linkiem apartzakop.pl przygotował wyjątkową ofertę dla właścicieli mieszkań w górach. Apartamenty można powierzyć pośrednikowi, który zajmie się wynajmowaniem ich turystom. W ramach usługi zapewniono przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości, pobieranie opłat oraz sprzątanie mieszkań. Wynajem krótkoterminowy przynosi duże zyski.

Luksusowe apartamenty w Zakopanem są chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi i grupy znajomych, które chcą wypocząć w pobliżu Krupówek i górskich szlaków. Dużym zainteresowaniem cieszą się noclegi w obiektach wyposażonych w saunę, basen i jacuzzi. Turyści mogą liczyć na miejsce parkingowe w garażu oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Firma prowadzi portal internetowy, na którym można dokonać rezerwacji noclegu. Wszystkie mieszkania zostały starannie opisane i zilustrowane zdjęciami. W razie pytań wystarczy skontaktować się z pracownikami biura. Zapewniono atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki umów.

Dodano: 2023-07-13


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


FIRMY W POBLIŻUFirma

Zawoja

F.H.U. Styrnol - Witold Budzowski

Firma

Tarnów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Firma

Zakopane

Nieruchomości Imper s.c. Joanna Szafirska, Agnieszka Pejko© Copyright 2023 - www.notabene.org.pl