F.H.U Interbis Mirosław Walenciak
Informację


WWW: https://www.tanietablice.pl

Adres: os. Jagiellońskie 42

Telefon: 791 744 149

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Kod pocztowy: 63-000Szukasz praktycznej tablicy materiałowej, która ma walory funkcjonalne i estetyczne wzornictwo? Wysokiej jakości tablice tekstylne znajdują się w stałej ofercie sprzedażowej sklepu internetowego działającego pod adresem tanietablice.pl. Sklep oferuje szeroki wybór opcji i rozmiarów.

Zastosowana w nich metalowa siatka, umożliwia użycie magnesów i pinezek do zamieszczania wydruków i notatek. Wersje o większych rozmiarach są dodatkowo wzmocnione blachą ocynkowaną oraz ładną aluminiową ramka, które stanowią stabilne usztywnienie tablicy. W ofercie są również modele z delikatnymi ramkami z plastiku. Wszystkie są niezwykle starannie wykonane i trwałe oraz bardzo łatwe w montażu. Można je wieszać zarówno w pionie, jak i poziomie, na ścianach w biurach, lokalach gastronomicznych, hotelach, a także w domowej kuchni, czy też pokojach dziecięcych i młodzieżowych.

Sklep oferuje również tablice szklane, interaktywne i magnetyczne, a także systemy wideokonferencyjne oraz meble i urządzenia biurowe.

Dodano: 2020-09-22


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
FIRMY W POBLIŻUFirma

Stęszew

Winnetoo

Firma

Poznań

AR-FIZ

Firma

Chodzież

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl© Copyright 2023 - www.notabene.org.pl