"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.
Informację


WWW: https://galmet.com.pl/

Adres: Raciborska 36

Telefon: +48 77 403 45 00

Miejscowość: Głubczyce

Kod pocztowy: 48-100Choć zasoby paliw kopalnych ciągle się kurczą, to niesłabnącą popularnością wciąż cieszą się kotły węglowe. Nie opłaca się jednak wydawać pieniędzy na zwykły kocioł, lecz za takie same pieniądze można kupić ekonomiczny i ekologiczny kocioł piątej klasy na ekogroszek z podajnikiem. Co prawda cena takiego kotła jest wyższa niż zwykłego pieca węglowego, jednak fakt, że można otrzymać dofinansowanie z programu rządowego, sprawia, że nierozsądne byłoby kupowanie innego kotła.

W asortymencie przedsiębiorstwa z linku galmet.com.pl znajdują się różnej mocy kotły z podajnikiem na wysokowydajny węgiel, zatem bez względu na to, czy masz dom o powierzchni 100, czy 300 m kwadratowych z powodzeniem znajdziesz tutaj odpowiedni kocioł dla siebie. Sprawność kotłów piątej klasy jest rzędu 94 procent, co pozwala zaoszczędzić około półtorej tony węgla w sezonie grzewczym. Są to zatem urządzenia nie tylko ekologiczne, ale także ekonomiczne, nie mówiąc już o komforcie obsługi, która sprowadza się do okresowego uzupełnienia podajnika i czyszczenia kanałów grzewczych.

Dodano: 2019-01-27


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Galmet kojarzy mi się z nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie techniki grzewczej. Mają spory wybór: od kotłów węglowych po pompy ciepła.
Opublikowane przez: linteat Data: 2019-03-27 12:57:41 Ocena: 3FIRMY W POBLIŻUFirma

Brzeg

I-VITA Sklep Przepis Na Zdrowie

Firma

Opole

HSI Sp. z o.o.© Copyright 2023 - www.notabene.org.pl