HS MEDICAL POLAND
Informację


WWW: https://hsmedical.pl/

Adres: Fabryczna 45

Telefon: 786 86 80 32

Miejscowość: Tychy

Kod pocztowy: 43-100Kiedy widzi się zasłabnięcie na ulicy, powinno działać się szybko. Co to znaczy? Powinno się zadzwonić pod 112, ale to nie wszystko! Do przyjazdu ratowników trzeba zająć się poszkodowanym. Jeśli chory jest przytomny, to większość osób robi to chętnie. Gorzej, jeśli dojdzie do nagłego zatrzymania krążenia. Najczęściej ludzie boją się wówczas udzielać pierwszej pomocy. A przecież w przypadku NZK najistotniejsze są pierwsze 4 minuty. To one często decydują o życiu bądź śmierci pacjenta. Najważniejsze to nie bać się działać!

Dlatego na kursach pierwszej pomocy coraz częściej wykorzystywany jest defibrylator szkoleniowy. Jego cena to ok. 1700 złotych. Urządzenie można wykorzystywać zarówno do szkolenia przyszłych ratowników, jak i zwykłych ludzi.

Niezwykle ważne jest, aby w każdym miejscu publicznym był dostępny automatyczny defibrylator AED. Firma HS Medical dostarczyła już kilka tysięcy takich urządzeń – także nieodpłatnie. Każdy może je obsłużyć i uratować komuś życie!

Dodano: 2020-04-12


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Urządzenia od HS MEDICAL POLAND są bardzo nowoczesne oraz w korzystnej cenie. :) Warto je mieć u siebie w firmie czy urzędzie, bo mogą uratować komuś życie.
Opublikowane przez: yellowpanda158 Data: 2020-06-08 15:40:41 Ocena: 4

FIRMY W POBLIŻUFirma

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

Firma

Lubliniec

Księciunio

Firma

Racibórz

AgriTruck© Copyright 2024 - www.notabene.org.pl