NOWATOR
Informację


WWW: https://nowatordom.pl/

Adres: Zacisze 10

Telefon: 506 070 639

Miejscowość: Witkowo

Kod pocztowy: 62-230Osoby poszukujące sprawdzonego przedsiębiorstwa, które oferuje profesjonalne systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła, powinny zapoznać się z ofertą firmy NOWATOR. Podmiot działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i przystępnym cennikiem.

W ofercie znajduje się nowoczesna rekuperacja. Jest to doskonałe rozwiązanie dla domów energooszczędnych. Zaawansowany rekuperator kontroluje ilość nawiewanego z zewnątrz, zimnego powietrza i ogrzewa je (odzyskuje ciepło z powietrza wywiewanego), dzięki czemu w budynku zostaje zachowana stała temperatura. Instalacja sprawdzi się także w czasie letnich upałów. Poza tym przedsiębiorstwo oferuje pompy ciepła i klimatyzację. Firma przyjmuje zlecenia od klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Warto zaznaczyć, że oferta obejmuje fachowe doradztwo, przygotowanie projektu całego systemu oraz montaż rekuperacji i innych urządzeń. Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Dodano: 2022-12-20


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


FIRMY W POBLIŻUFirma

Stęszew

Winnetoo

Firma

Poznań

AR-FIZ

Firma

Chodzież

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl© Copyright 2024 - www.notabene.org.pl