TRIBECCO
Informację


WWW: https://tribecco.pl

Adres: Wyrów 7a

Telefon: 726 188 100

Miejscowość: Wyrów

Kod pocztowy: 62-820Rozbudowa domowego placu zabaw nie będzie stanowiła problemu, jeśli skorzystasz z oferty firmy Tribecco. To znany w całym kraju producent i dostawca zabawek ogrodowych, systemów montażowych architektury ogrodowej oraz gotowych urządzeń do tworzenia placów zabaw i zewnętrznej rekreacji. Zamawiając na podanej stronie, sięgasz po bezpieczne urządzenia, które zostały przetestowane przez tysiące użytkowników w całym kraju. 

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się przede wszystkim huśtawki oraz ogrodowe zjeżdżalnie dla dzieci. Produkty z tych kategorii są pełne kolorów i można je łączyć w rozbudowane zestawy. Jeśli dodasz do tego kierownice, stery okrętowe, lunety, lornetki i peryskopy, to możesz stworzyć ogrodowe centrum rozrywki dla najmłodszych. 

Wysyłki są realizowane w trybie ekspresowym. Firma posiada odpowiednie stany magazynowe, aby móc obsłużyć nawet największą ilość zamówień. Zabawki są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, aby mogły dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie. 

Dodano: 2023-01-17


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Zostaw Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


FIRMY W POBLIŻUFirma

Stęszew

Winnetoo

Firma

Poznań

AR-FIZ

Firma

Chodzież

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl© Copyright 2023 - www.notabene.org.pl